Зірка «Дизель шоу» Писаренко несподівано втік до Росії і вразив опухлим виглядом: «Дві абсолютно різні людини»

Зірка «Дизель шоу» Сергій Писаренко полетів з України в Росію і показав своє перетворення всього за один день

Як відомо, російський комік Писаренко вже багато років працює на українських каналах, а в 2018 році він приєднався і до команди «Дизель шоу». Втім, він продовжує жити на дві країни, і буває в Росії. На нових фото в своєму Instagram артист показав себе під час одного з таких візитів. Про це пише Politeka.net.

Писаренко прилетів до російського міста Кіров. Він запропонував своїм шанувальникам порівняти, як він виглядав відразу після перельоту, з його ж обличчям ввечері перед виступом в театрі.

«Даа Сергій Писаренко: праворуч — вранці на виході з літака в Кіров. Ліворуч — ввечері перед виставою», — написав Писаренко під двома своїми фотографіями крупним планом.

«І там і там без гриму», — вирішив уточнити комік.

Варто відзначити, що на фото «тільки з літака» обличчя артиста виглядає опухлим і почервонілим, а на другому знімку він вже виглядає звично.

 

 

У коментарях тут же почали обговорювати пост Писаренка.

«Для особливо обдарованих, питання: Яка різниця між фото?», «Кіров робить мудрішими і сприяє зростанню бороди», «що значить творча людина, перед виставою очі горять приємно дивитися», «дві абсолютно різні людини», — пишуть люди.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *