5 хвилин тому! Правду п0чули, Пороաенко все, це стал0сь. Батько не став м0вчати: терміново в лікарню

Іллі Пустовгар, який облив Петра Порошенка зеленкою на День незалежності, до сих пір не призначали судове засідання щодо обрання запобіжного заходу, пишуть телеграм канали.

Як повідомив журналістам PavlovskyNews батько нападника Петро Пустовгар, до цього моменту Ілля знаходиться в поліції, хоча раніше його допитували співробітники СБУ. За словами батька, Служба безпеки просто перевіряла контакти і зв’язки сина в зв’язку з нападом на п’ятого президента, але розслідуванням справи вони не займаються.

Пустовгар-старший не може точно сказати, де зараз знаходиться його син, так як до сих пір з ним не спілкувався.

Дата засідання з обрання запобіжного заходу Іллі Пустовгар досі не призначена, хоча з моменту затримання минуло вже 2 дні. Згідно із законом запобіжний захід повинні обрати не пізніше, ніж через 72 години з моменту затримання, тобто вже завтра. Але в прес-службі столичної поліції журналістам ПавловскийНювс. повідомили, що ніякої інформації про цей суд поки немає.

А от депутат Арєв від ЄС, вже заявив, що хлопця відпустили.

Мова оригіналу:

Нападника на Порошенка з поліції відпустили без пред‘явленння підозри. На всі 4 сторони. Сумнівів щодо походження ЗЕленки стає все менше.

Також у Порошенка активно розганяють тезу про те, що у Гетьмана можуть бути проблеми із зором через хімічний опік від Зеленки, хоча постає цілком логічне питання, чому через годину після нападу, він вже виступав на сцену? Як бачимо підключаються медійні ломи, політологи та експерти, які кажуть про те що Влада знову ганьбить та нападає на опозицію, тільки от як вчора повідомляв Телеграм канал Шептун, все зі сторони виглядає зовсім по іншому.

Шептун вважає, що Порошенко – не жертва вчорашньої акції з зеленкою, а її організатор.

За інформацією джерел, близьких до його оточення, “напад” був частиною кампанії з дискредитації Зеленського і його команди. Порох все ще спить і бачить себе в кріслі президента. Крім того, він ніяк не може пробачити Зе поразку на минулих виборах. Головним суперником Порошенко зараз є “Слуга народу”, тому зниження його електорального рейтингу – одна з головних задач порошенківської виборчої компанії. А образ “бідолахи” (якраз в якому він вчора постав) викликає почуття жалю у громадян, які, виявляючи солідарність, віддають в його користь свій голос. Що не можна сказати про образ “лиходія”, який намагаються навісити на Зеленського.

Схожу думку висловлює і телеграм канал Клименко тайм:

Сам «батько нації» ось уже другу добу піариться на фоні інциденту з зеленкою, звинувачуючи то Путіна, то Зеленського.

Але судячи з кадрів, які були в мережі, то поліція, навпаки, допомогла Порошенко забрати з ноги з Хрещатика, і не потрапити під вогонь народного гніву. Після чого все та ж поліція швидко знайшла хлопця з зеленкою, скрутила і доставила до відділку, відкривши кримінальну справу.

Можливо, весь цей балаган організував сам Порошенко.

Якби не зеленка, хто б згадав в День незалежності України про колишнього президента? Не було ніякого інформаційного приводу, але ж Порошенко так важливо перебувати на гребені інформаційної хвилі, пишуть журналісти.

А що щодо цього думаєте ви?!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.