Мама 3еленського вразила! Президент не чекав – пр0ста українка видала правду. Від цих слів мураաки. Щиро

Криворіжанка Ірина Федько розповіла про перше знайомство з батьками Володимира Зеленського

Відповідний допис вона зробила у соціальній мережі.

Зокрема, жінка розповіла, що ще декілька років тому працювала рієлтором і до неї звернулась мама президента Володимира Зеленського з проханням знайти нову квартиру та продати стару.

“Познайомилася я з Риммою Володимирівною ще років 5 назад, коли активно працювала ріелтором. Подзвонила жінка подивитися 3-х кімнатну квартиру, яку ми продавали тоді в престижному районі міста, та й квартира була з хорошим ремонтом і відповідною ціною. Я не відразу зрозуміла, хто вона”, – зазначила Федько.

Крім того вона розповіла, що Римма Зеленська справила на неї доволі неоднозначне враження, адже приходила на зустрічі та оглядини квартири без зайвої надмірності. Вона вела себе, як звичайна середньостатистична жінка. Проте дивилась доволі дорогу квартиру.

При цьому зізналась, що грошей на подібну нерухомість у них немає, тому подарунок це від сина.

“Жінка як жінка: одягнена простенько, але дивиться дорогу квартиру. Мене це спантеличило. Дуже скромна. Їй сподобалася квартира і тоді вона зізналася, що син хоче купити їм з батьком кращу квартиру, але є труднощі з батьком, так як він не приймає від сина нічого. Каже, що на все, що їм потрібно, він заробляє”, – додала жінка.

Надалі мати Зеленського попросила жінку продати квартиру, де вони й досі живуть у на виручені кошти з допомогою від сина сім’я могла б собі дозволити трикімнатне помешкання.

Проте неочікувано втрутися батько президента, який і відповів категоричністю.

“Вона просила продати їх квартиру і Володимир додасть грошей, і вони зможуть її купити. І ми зайнялися продажем їх квартири. Але через пару тижнів подзвонила Римма Володимирівна і сказала, що не вийде її купити, так як батько категорично проти. Він бачить ціни і розуміє, що їх квартира не коштує стільки, скільки коштує та, яка їй сподобалася. Так вони до цього дня і живуть в своїй квартирі”, – згадує Інна Федько.

Колишня рієлторка відразу ж зазначила, що такий розвиток подій був для неї справжнім сюрпризом, адже Володимир вже на той момент був доволі заможною людиною і міг собі дозволити таку купівлю.

“Якщо говорити чесно, то тоді мене дуже здивувала ця ситуація. Так як розуміючи, що їх син на той момент вже був дуже заможна людина, і чому його батько не бере від нього допомогу? Але пізніше я дізналася більше про цю сім’ю і питання самі по собі відпали”, – пише вона.

Вже наприкінці жінка резюмувала, що лише зараз зрозуміла, що Володимир Зеленський виріс у напрочуд принциповій сім’ї.

“До чого це я? Та до того, що про людину і його якості каже його сім’я, в якій він народився і виріс. А Зеленський Володимир Олександрович виріс в принциповій сім’ї з високими моральними принципами. З щирими і чесними батьками. І це гідно поваги!”, – зазначила кріворожанка.

Нагадаємо, Батьки Президента України Володимира Зеленського живуть у квартирі у Кривому Розі. Їхнє 4-кімнатне помешкання розташоване у старому радянському будинку.

Олександр і Римма Зеленські не люблять дорогих речей і відкидають усі пропозиції сина переїхати до Києва. Фото квартири батьків президента оприлюднило видання Tengrinews.kz.

Інтер’єр помешкання складається з радянських меблів.

Скрізь переважає улюблений колір мами президента України — червоний.

Батько президента розповів, що у них охорони немає. Однак Володимир Зеленський наполягав на цьому.

Олександр Зеленський сказав, що президент неодноразово кликав батьків переїхати до Києва, але вони відмовилися.

Він завжди нам пропонує, то машину хотів купити, то до Києва кликав. Я скромна людина. Нам цього всього не потрібно,

– сказав батько.

Батько також розповів, що має машину – польський Lanos, механіка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.