Щойно! Тепер 0фіційно: він п0вертається. Стал0сь немислиме – М0настрирський призначив. Авак0в не чекав, п0чалось

Одразу після звільнення з посади заступника міністра внутрішніх справ Антон Геращенко призначений радником глави МВС Дениса Монастирського. Про це свідчить повідомлення на сайті Держприкордонслужби.

Повідомляється, що 28 серпня Геращенко брав участь у нараді МВС, ДПСУ та Державної геокадастрової служби, на якій обговорювалося питання впорядкування земель під облаштування державного кордону, а також передачі цієї території в постійне користування прикордонниками.

В цій нараді взяли участь перший заступник голови Державної прикордонної служби Сергій Сердюк, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко та перший заступник голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Анатолій Мірошниченко, повідомили в ДПСУ.

“Учасники домовилися про проведення повної інвентаризації земель, подальше забезпечення належного оформлення, а також реалізацію першочергових завдань з інженерного облаштування кордону”, – зазначається на сайті.

Телеграм-канал Klymenko Time пише, що за інформацією журналіста Володимира Бойка, ексзаступник міністра МВС Антон Геращенко повертається. На жаль. Але на посаду радника міністра внутрішніх справ. Про це журналіст повідомляє у себе в Telegram-каналі:

“Як вітер повертається на круги своя, так і Антон Геращенко повернувся на посаду радника міністра внутрішніх справ.”

Також на каналі повідомляється, що  Антон Геращенко дійсно став радником нового глави МВС Монастирського.

У такому статусі він вказаний в релізі на сайті Державної прикордонної служби ще від 28 серпня. Примітно, що заголовку про призначення немає як такого, але в середині тексту Геращенко, між іншим згадується в переліку учасників обговорення МВС і ДПС з питань упорядкування земель під облаштування державного кордону.

Призначення Геращенко провели без окремого релізу, розуміючи, що може загорітися.

Своєю чергою цікаву новину PavlovskyNEWS повідомили джерела в Міністерстві внутрішніх справ після появи на сайті Держприкордонслужби інформації про участь Геращенко в нараді в статусі радника міністра. Там заявили, що призначення Антона Геращенко на посаду радника глави МВС Дениса Монастирського сталося ще місяць тому.

Телеграм-канал ТАЄМНИЦІ ДЕПУТАТА заявляє, що Монастирський залишив Антону Геращенко з бойовим прізвиськом «антоніна» символічні повноваження радника в інформаційній політиці.

Він дуже ризикує, оскільки по медійній частині МВС завжди провалювалося і не вигребло за останні роки жодного кризи з чистим обличчям. Цю компоненту варто покращувати. Віримо, що Монастирський розуміє, що робить.

Нагадаємо, починаючи з 2019 року, Антон Геращенко працював в МВС.

Після того, як в липні цього року вічний міністр Арсен Аваков подав у відставку, його місце зайняв нардеп від “Слуги народу” Денис Монастирський. Відповідно, 4 серпня Кабмін погодив звільнити Антона Геращенка з посади заступника міністра внутрішніх справ. Зазначається, що він подав у відставку за власним бажанням, а на його посаду призначили Марі Акопян.

Під час роботи міністерстві, Антон Геращенко координував законодавче забезпечення діяльності МВС, взаємодію з Верховною Радою, а також Громадською радою при МВС та зв’язок зі ЗМІ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.