Ганьба! Поки 3еленський у США: зухвала брехня, Сив0чолий в паніці: викрили! Люди 0бурені, який сором

Нардеп від «Євросолідарності» Олексій Гончаренко вже другий день поспіль нахабно піариться на інфраструктурних об’єктах «Великого будівництва» в Одеській області. При тому, що він, як і всі його соратники, до цього неодноразово називав президентську програму «Великим крадівніцтвом». Першим на це звернув увагу ТГ-канал «Недоторкані.

А для того, щоб ніхто з його необтяжених розумом фанатів цього не помітив, він жодного разу в своїх піар-постах не згадав, що як дорога між селами Бочманівка і Створив, так і школа в останньому, зроблені в рамках все того ж «Великого будівництва». Більш того, Гончаренко вирішив тупо приписати всі ці досягнення самому собі, розповідаючи, що нібито це зробив він зі своєю командою. Що стосується відкриття нової школи в Створові, він навіть примудрився замовити джинсу на ТГ-каналі “Україна в шоці”, де хвалився, як він нібито її і відкрив.

Загалом, чи то ми пропустили, як Олексій покинув партію Порошенка і став членом команди Зеленського, чи то він дійсно так знахабнів, що вже не соромиться нахабно брехати, приписуючи собі досягнення, до яких навіть близько ніякого відношення не має.

Як пише телеграм-канал “Шептун”, ми знали, що порошенківський нардеп Олексій Гончаренко брехунець, але сьогодні він зовсім забрехався. Гончаренко закупив в популярних телеграм-каналах джинсу про те, що завдяки йому відкрили нову школу на півночі Одеської області. І сталося це тільки після його перемоги в рядах «Європейської Солідарності».

Школа ця багатостраждальна. Її не могли добудувати близько 13 років, що дозволяло різним чиновникам грати обіцянками про будівництво на виборах. Ви можете сказати, що Гончаренко переміг і завдяки своїм діям вибив грошей на будівництво.

Однак це не так. Спочатку гроші на будівництво дав у 2017 році голова Одеської ОДА Максим Степанов – 5 млн гривень з районного бюджету і 2,1 млн – його податки від покупки будинку в цьому селі.

Потім будівництво знову стало. У березні 2021 року школа потрапила в програму «Велике будівництво», в рамках якої в Одеській області планували відремонтувати 16 об’єктів, на що було витрачено 540 мільйонів гривень. Об’єкт обіцяли здати ще в травні, але терміни трохи затягнулися і школу закінчили тільки до вересня.

Крім того, якщо почнете шукати в інтернеті фотографії, чи приїжджав в цю школу Гончаренко, то фото ви не знайдете. Гончаренко приїхав тільки на відкриття собою посвітити. В даному випадку ми бачимо, що нардеп від ЄС просто приписав собі чужі заслуги. Іншого від наближеного Порошенко і не варто було чекати.

«Вперше за довгі роки на півночі Одеської області з’явилася нова школа. Це справжній довгобуд, і я радий, що у нас вийшло закінчити будівництво. Школа виглядає чудово – нові світлі кабінети, новий обладнаний стадіон і навіть клас для дітей з інвалідністю», – сказав Олексій Гончаренко під час урочистого відкриття 1 вересня. Дуже гідний вчинок – берхати і піаритися на здобутках інших

До слова, це цілком в стилі Сивочолого і його команди. Вчора ми вже повідомляли, що Порошенко вирішив збрехати про зупинку реформи Нової української школи. Яку дійсно, розпочали ще за його каденції, але зараз вона продовжується, А не як сказав, Петро Олексійович.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.