Сплив нaйжaхлuвiաuй кoмпpoмaт на Пороաенка: за таке дають довічне!

Екс-президент України і його команда побудували цілу бізнес індустрію на гope, сльозах і тpyпax українських військових

Поділяючи суспільство »на класи» вони навмисно і цілеспрямовано pо3палювали нeнaвuсть в суспільстві повідомляє EJ

Як би це страшно звучить, але Порошенко і його комвнда побудували мільярдний бізнес на тpyпax українців.

Ви запитаєте як таке може бути? Дуже легко.

5 років військові злочинці списували все на війну. Мільярди гривень зібрані українцями вкрадені і списані на війну, мільярди допомоги з-за кордону вкрадені і списані на війну. Продавали військову техніку і зброю по всьому світу, а потім все списували на війну.

Обкрадали армію і народ, потім все списували на війну. На війну списали і вкрали мільярди доларів і це загальновідомий факт.

Знаючи жадібність і жадібність Порошенко, ні у кого і сумнівів немає, що Порошенко і його військові злочинці навіть не думали закінчувати щось. Адже навіть передвиборча риторика Порошенко і та зводилася до війни.

Контрабанда наркотиків з так званої «ДНР» в Україні, завищені ціни на газ і електрику, схеми Ротердам +, все списувалося на необхідність через війну. На ділі ж Ахметов підняв свої доходи в 5 разів, а Порошенко всього за 2018 рік у 123 рази.

Петро Порошенко і його кліка

За 5 років війни в Україні кожен, КОЖЕН чиновник банди Порошенко став мільйонером.

Як можна стати мільйонером в самій убогій і воюючою країні перебуваючи при владі? Інакше як заробляти на війні, абсолютно ніяк.

Сьогодні у Зеленського публічно заявили, Порошенко і його кліка заробляли на війні і це потрібно визнати.

Співвласник «Кварталу 95» Борис Шефір, співавтор передвиборної програми і промов президента України Володимира Зеленського, вважає, що попередня влада була зацікавлена ​​у війні і заробляла на війні шалені гроші.

«У нас в передвиборчій програмі написано, що якщо прибрати людей, матеріально зацікавлених у війні, вона закінчиться», – заявив він. При цьому він вважає, що з президентом Росії можна домовитися.

«Їм що, подобається воювати? Ви думаєте, Путін – маніяк, який любить постріляти в живих людей? Він що, псих? Він розумна людина. Так, у нього імперські амбіції. Але можна ж домовитися. А якщо ні, то будемо оголошувати справжню війну. А то що це таке: однією рукою воюємо, а іншою рукою торгуємо? Дуже важливо бажання хоча б одного боку, інакше для світу немає перспектив », – заявив Шефір.

Також вчора стало відомо, що підривати склади зі зброєю давав наказ особисто Порошенко. Мета одна – приховати сліди зникнення тисяч тонн боєприпасів, проданих в Сирію та інші гарячі точки по всьому світу.

Порошенко на трупах побудував бізнес імперію

Таку думку в прямому ефірі телеканалу 112 озвучила позафракційний народний депутат України Надія Савченко.

«Мене цікавить, хто відповість за мародерство в розпал війни. Мене дуже цікавить, хто відповість за підриви складів, наприклад, в Балаклії.

Коли відкриється правда, що не літали там безпілотники і що керівник інституту дослідного сфальсифікував експертизу. Насправді, підрив був зсередини. Занесено це було військовослужбовцями ЗСУ Сармат.

Про це знає Матіос, про це знає Луценко, це було зроблено за особистим наказом Порошенко », – повідомила Савченко.

Вона заявила, що знає про це тому, що перебувала в Балаклії на той момент, і зазначила, що на складі були розкрадання такого масштабу, які неможливо було приховати.

«Підходив час звіту та перевірки складів, їх боєготовності і всього, що на них знаходиться. Вже була така розкрадена ситуація, вже був контроль наших європейських партнерів, вже не встигли б підробити.

А потім, треба ж знову просити гроші на зброю. Якщо ми покажемо, що у нас склади повні, підробив звіт, то питання, чому ви не воюєте, якщо у вас є чим воювати », – сказала нардеп.

Розслідування щодо вибуху Савченко назвала корупційно-кримінальної таємницею.

«Це був злочин, під час війни мародерство – злочин, який не прощається.

Грицак розповідав про всякі безпілотники, Матіос говорив про диверсії, але в підсумку вони повністю сфальсифікували експертизи, але не показали їх оригінали », – заявила Савченко.

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.