Декілька хвилин тому! Вілкул не чекав – обшуки! Нові п0дробиці смерті мера Кривого Рогу: 3еленський р0збереться.

Поліція провела обшуки вдома у виконувача обов’язки мера Кривого Рогу Юрія Вілкула. Про це повідомляє телеграм-канал Klymenko Time. Також у його сина, Олександра Вілкула. У справі про смерть мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Про це «Українським Новинам» повідомило джерело в правоохоронних органах.

Також співробітники поліції провели обшуки вдома у заступників мера Кривого Рогу Олександра Катриченко і Євгена Удода.

Як відомо, сьогодні, 7 вересня, правоохоронці оприлюднили результати розслідування смерті мера Кривого Рогу Костянтина Павлова.

Представники МВС України розповіли під час брифінгу про перебіг розслідування.

Правоохоронці завершили судову експертизу тіла Павлова. Фахівці встановили, що смерть мера Кривого Рогу настала через постріл у груди з вогнепальної зброї.

Раніше поліцейські мали три версії смерті Павлова.

Сьогодні ж вони спростували версію про умисне вбивство мера. Тож, зараз основною версією є самогубство, пов’язане із виконанням службових обов’язків міського голови, або доведення до самогубства.

На сьогодні розглядають основні версії – самогубство, скоєне з мотивів, які можуть бути пов’язані з особистим життям і перебуванням на посаді мера. З огляду на особу потерпілого, його спосіб життя, (слідство – 24 канал) не виключає версію доведення до самогубства,
– сказав заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіції Микола Батюк.

Також слідчі провели опитування серед людей, які заявляли про навмисне вбивство Павлова. Однак вони не надали жодних доказів своєї версії.

У поліції також заявили, що Павлов  “вільно міг користуватися зброєю, адже їздив на полювання і відвідував тир.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.