Правду дізнались всі! Тимоաенко не відвертиться. Це таки сталось: прямо в Раді! 3еленський не допустить

Сьогодні про шанси ухвалення закону стосовно олігархів розповів заступник голови Верховної ради Руслан Стефанчук в інтерв’ю для РБК-Україна. Чиновник зазначив, що ймовірність його прийняття надзвичайно висока.

“Комітет його буде розглядати і тоді вже ми ознайомимося з редакцією, яка є. Але мені здається, що ймовірність його прийняття надзвичайно висока”, – вважає він.

Він нагадав, що до нього більш ніж 1300 поправок.

Стефанчук впевнений, що буде напруга під час його прийняття, але “ми готові до цього”.

Слід зазначити, що проблема величезної кількості правок є далеко не єдиною перепоною на шляху реалізації.

Як відомо, поставила собі за мету протидіяти цій ініціативі очільник партії “Батьківщина”. Юлія Тимошенко тоді просто зірвалася хвилею обурення

«Замість реальних справ та ефективного управління країною, створюються інформаційні приводи, які не мають на меті щось змінювати в державі на краще. Сьогодні у парламенті проголосували так званий закон «проти олігархії». У Верховній Раді всі знають, що більше половини фракції «Слуга народу» сформовано олігархією, що є безліч інших груп, які також представляють олігархічні інтереси. Для них настільки був «страшний» цей антиолігархічний закон, що вони дружно за нього проголосували», – зауважила Юлія Тимошенко.

А коли всім стало зрозуміло чиї інтереси вона захищає, та всюди її почали звинувачувати у лобіюванні інтересів олігархів леді Ю зазначила:

“Чесно кажучи, приємно читати подібні законопроєкти. Це просто такий треш. Що хочеться сміятися. Чесно кажучи, мене важко обвинуватити в тому, що я десь там за олігархів”,

Але, як не дивно, значну кількість правок внесла саме фракція Батьківщина.

“Тимошенко буде відхрещуватися від олігархів і говорити, що закон просто не потрібен. Йти домовлятися з Ахметовим не можна. Хоча зрозуміло, що правки інспірував саме він”, – пояснює анонімний співрозмовник LIGA.net з партії “Слуга Народу”.

Дуже слушно ім’я для таких озвучив народний депутат-«слуга» Микола Тищенко:

«У парламенті таких називають «людина з господарем»

Слід зауважити, що народних депутатів від «Батьківщини» зараховують до орбіти Ахметова. Так соратники Юлії Тимошенко спільно з депутаткою-«слугою» Людмилою Буймістер об’єдналися і роблять усе можливе аби перезавантажити Нацкомісію з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЄ): нардепи збирали прес-конференції, створювали слідчі комісії, зверталися до Конституційного суду.

Енергетика – сфера інтересів Ріната Ахметова. Олігарху дуже вигідно аби за ремонт електромереж сплачували споживачі, а не самі обленерго. Саме тому НКРЄ цю плату таки встановила, але тариф дуже не задовольнив оточення олігарха.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.