Міжнар0дний скандал! Пороաенко попався – стал0сь немислиме: Банк0ва відреагувала. Разом з ФСБ – крах!

Друзі, тут “CNN” випустило матеріал по так званим “Вагнерівцям”. Так, безумовно “CNN” авторитетний Ресурс. Але дуже схоже на те, що їх журналістів обманюють ті ж люди, які обманюють і Українців. Про це пише у своєму Фейсбуці блогер Михайло Шнайдер.

Ну а найцікавіше полягає в тому, що … офіційний представник ФСБ похвалив публікацію “CNN” і це найкраще характеризує її Зміст.

Якщо історія “Вагнерівців” за більш ніж рік не зібрала нічого нового, крім того, що опублікував Російський пропагандист 6 серпня 2020 року в “Комсомольській Правді”, то це вже однозначно свідчить про те, що за цією історією чітко спостерігається Російський Наступ.

Якщо навіть ФСБ похвалило цю публікацію, то очевидно, що вона, м’яко кажучи, дуже Сумнівна.
Схоже, “CNN” просто використовували у великій грі проти України, яка розпочата Російськими спецслужбами й в якій, на жаль, беруть участь також і деякі Українці.

І сталося все це – напередодні зустрічі Лукашенка з президентом Росії, яка запланована на 9 вересня, тому логічно припустити, що все це розігрується спеціально саме зараз під зустріч Лукашенка і Путіна.

Фактично, за допомогою журналістів “CNN” і тих “Анонімних” співрозмовників, нам в черговий раз розповіли легенду прикриття від ФСБ для появи “Вагнеровцев” в Білорусі.

І цим вони спробують перекласти відповідальність за всю цю історію на Україну, Америку і ще Когось.
І дуже шкода, що в цю гру Російських спецслужб підігрують деякі Українські політики, журналісти та інші особи, які виглядають – не в кращому Світі.
Що ми зараз бачимо в матеріалі “CNN”?

Знову якісь аноніми розповідають стару пропагандистську історію з “Комсомольської Правди”. Ну це ж просто Смішно. Ну а ще смішніше виглядає реакції соратників “Гетьмана” на цю Публікацію.

Вони розповідають нам про те, що нібито публікація “CNN” не випадково з’явилася після візиту президента Зеленського в Америку, а спеціально, тому що в білому домі вирішили щось показати Українському керівництву або залишилися вельми задоволені.
Але “CNN” це не телеканал “Прямий”. “CNN” прийняло історію, яка циркулює вже давно, і спробувала передати її для своєї Аудиторії.

Зрозуміло, що якщо спілкуватися на умовах анонімності з тими, хто бере участь у пропагандистській кампанії, то і результат буде Відповідним. Однак чого точно не роблять журналісти “CNN” – так це не виконують якихось партійних завдань, як псевдожурналісти, що працюють на “Гетьмана”.

Тому зберігаємо спокій, Друзі. І ні в якому разі не ведемо на дешеві фейки й Провокації.

Російська деза з вагнергейтом ніяк не злітає, пише Телеграм-канал Таємниці депутата.

Навіть CNN не створив сенсації, спростувавши частину фейків, що запускаються порохоботами. А коли за CNN вписалося ФСБ, незважаючи на спростування офіційних осіб США їх причетності до теми, так все встало на свої місця в черговий раз.
Фейк, що почався з російської Комсомольської правди і підхоплений порохоботами заради їх політичного виживання, приречений опинитися на інформаційному смітнику «сенсацій». Впевнені, що сам фільм ще більше проллє світло на фейки росіян про Україну.

Своєю чергою в ОП вже прокоментували цю історію. Радник керівника ОП Михайло Подоляк у коментарі 24 каналу зауважив, що не пройшло навіть декількох годин після публікації, як представник російської ФСБ похвалив матеріал CNN.

При цьому ніхто вже не здивується, якщо ФСБ похвалить і тих українських діячів, зокрема, журналістів, політиків або колишніх спецслужбистів, які підставили CNN і просто забезпечили переклад на англійську старої російської “дези”,– наголосив Подоляк.

“Можна тільки шкодувати, що запущена через російську пропагандистську “Комсомольську правду” історія прикриття для появи “вагнерівцев” у Білорусі досі гуляє по медіа на радість і задоволення ФСБ”, – підсумував Подоляк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.