Терміново! Стан критичний – всь0го за кілька днів: п0ставили діагноз. Країна дізналась – новий удар!

Історія з тим, що Федеральна прокуратура Німеччини вивчає обставини госпіталізації Геннадія Кернеса і ці матеріали незабаром будуть передані в Генпрокуратуру України отримала несподіване продовження. Про це у Facebook

написала політичний експерт Яніна Соколовська.

“В інформпросторі стала курсувати версія, яку озвучують і місцеві блогери. На їхню думку, однією з основних версій кримінального провадження щодо обставин смерті Кернеса має стати розслідування по ст. 115 ККУ (вбивство). Несподівано. Але, дійсно в цій справі багато нестиковок, на які і вказується”, – пояснила Соколовська.

Сумніви висловлюються щодо того, а чи дійсно Кернес захворів на коронавірус, продовжила вона.

 

 

“Справа в тому, що про цей діагноз стало відомо 2 вересня, коли він уже був у настільки поганому стані, що навіть не зміг зустріти в аеропорту Харкова президента. Однак ще 31 серпня Кернес був в ОП здоровісінький, зустрічався з багатьма людьми, і ніхто з них не захворів. Місцеві спостерігачі кажуть, ну, припустимо хвороба вразила раптово, але далі гірше – через п’ять днів у Кернеса в харківській лікарні стався інсульт. Але дозвольте, кажуть, що після замаху в 2014 році Кернес мало не цілодобово (був – ред.) під наглядом лікарів і чому інформацію про інсульт відразу приховали від громадськості? А через тиждень Кернеса відправляють до Німеччини і єдиним, по суті, каналом звідки всі отримують інформацію стає Павло Фукс.

У цей час повним ходом йде місцева виборча кампанія – 2020. І в політичному житті Харкова відбуваються дивні речі. Списки Блоку Кернеса, якого відправили до Німеччини, починають переробляти під керівництвом нинішнього в.о. мера Ігоря Терехова і там з’являються люди, м’яко кажучи, далекі від Кернеса, але близькі до ексглави МВС Арсена Авакова”, – розповіла Соколовська.

У зв’язку з цим багато хто заговорив про те, що, якщо б Терехов і компанія знали, що Кернес повернеться живий з Німеччини, то він би ніколи не ризикнув так вчинити, пише політичний експерт.

 

 
 

 

“Далі було сумнівне обрання Терехова секретарем міськради за допомогою “електронного підпису Кернеса”, появою і справжністю якого і займаються силовики, а також Федеральна прокуратура Німеччини. А відразу після обрання Терехова, Кернес помер і той став в.о мера. Ось і задаються тепер у Харкові питанням, а чи не були події вересня-грудня 2020 року, пов’язані з хворобою і смертю Кернеса, не трагічною випадковістю, а “навмисним вбивством, вчиненим за попередньою змовою групою осіб”? Є мотив, є результат. І є над чим подумати і правоохоронцям”, – підкреслила Соколовська.

Своєю чергою, політичний експерт Володимир Цибулько вказує на те, що Справа про хворобу та смерть Геннадія Кернеса може стати бомбою уповільненої дії для нинішньої української влади, якщо вона й надалі ігноруватиме її підозрілі обставини і не ініціює їх розслідування.

Внаслідок вищезгаданих подій, як зазначає експерт: “в міській раді під брендом “Блок Кернеса” опиняються люди з оточення його головного ворога Арсена Авакова, а на чолі міста стає Ігор Терехов – також людина Авакова. Все це на 100% виглядає як реванш Арсена Борисовича у його епічній боротьбі з Кернесом за Харків. І цілком можна було б припустити, що його найближче оточення просто спритно скористалося обставинами. Але технічно реалізувати всю комбінацію можна було б лише за двох умов: по-перше, треба було напевно знати, що Кернес не повернеться у Харків, але звідки могла взятись така упевненість? І, до речі, де помер Кернес? Хтось бачив свідоцтво, що в саме берлінській клініці Шаріте? А, по-друге – треба було володіти електронним підписом Кернеса”.

Додамо, що за непідтвердженою інформацією з телеграм-каналів, німецькі прокурори і слідчі вже мають усю необхідну інформацію для українського слідства з приводу обставин перебування Геннадія Кернеса в Німеччині.

Також, за інформацією з телеграм-каналів, ці документи найближчим часом будуть передані в Офіс Генерального Прокурора.

Нагадаємо 17 грудня минулого року стало відомо про смерть Геннадія Кернеса. Востаннє його бачили на публіці в серпні. Однак впродовж усього часу близькі Кернеса запевняли, що він живий, а Терехов навіть заявив, що він переміг коронавірус і йде на поправку. Однак, нічого подібного не сталося, а невдовзі після звістки про смерть Кернеса з’явилася флешка нібито з його електронним підписом, завдяки якій Терехов зайняв його місце.

За однією з версій, підпис підроблений і зроблений уже після смерті Геннадія Кернеса.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.