Щойно! 3еленський влетів, р0збив всіх: тарифи на тепл0 – велика перем0га. Країна апл0дує

До кінця опалювального сезону тарифи на тепло й гарячу воду для населення не зростатимуть. Про це заявив Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президенті, розбивши все фейкове тарифне нагнітання. 

Зокрема, Зеленський нагадав, що світові ціни на газ рекордно зростають. Станом на 30 вересня, біржева ціна в Європі вже перевищила 1200 доларів за тисячу кубометрів газу, що ставить під питання рівень тарифів для населення в Україні.

Президент повідомив, що для того, щоб вирішити цю ситуацію, на засіданні конгресу уряд, “Нафтогаз України”, Асоціація міст України та Конгрес місцевих та регіональних влад підписали меморандум.

“Згідно з ним, до кінця опалювального сезону тарифи на тепло, тарифи на гарячу воду для населення не будуть зростати. Я вважаю, що це велика перемога”, – заявив Зеленський.

“Попри будь-які ринкові зміни, коливання, тиск інших держав тощо. Попри цю страшенну ціну більше тисячі доларів за тисячу кубометрів, цю європейську ціну (тарифи не будуть зростати). Я вважаю, що це важливо, правильно”, – додав президент.

Він також додав, що це “не комплексне поки що рішення”, він розраховує, що аналогічний меморандум можна буде укласти на три роки, а не один.

До слова, за словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, для більшості ціна на газ складе не більше 8 грн за кубометр.

Оскільки тарифи на тепло та гарячу воду повинні затверджувати місцеві органи влади, уряд, як запевнив Шмигаль, “підставить місцевим громадам плече”.

Для цього до місцевих бюджетів додатково спрямують близько 11 млрд гривень, отриманих від податку на доходи фізичних осіб, а також частину коштів, отриманих від акцизу з пального – частка становитиме 13,44% акцизу.

“Щоб громади могли підтримати комунальних виробників тепла”, – пояснив Шмигаль.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *