Щойно! Комар0вський влетів – вся правда про смерть П0лякова: хотіли “пр0вчити”. Його 0труїли – вибух

Померлого нардепа Антона Полякова, можливо, хотіли налякати, підсипавши йому метадон. Про це в ефірі програми “Час Голованова” на телеканалі сказав доктор Євген Комаровський.

За словами фахівця, метадон – ліки, яке офіційно випускається фармацевтичними заводами. За допомогою цих таблеток лікують наркозалежних. Але у цього препарату є багато побічних ефектове, якщо вживати його совместо з іншими ліками.

” Метадон це те, що використовують лікарі. І дійсно, метадон спільно з алкоголем може давати небезпечні для життя порушення функцій дихання, пригнічення центральної нервової системи.

Але, говорити про те, що метадон плюс алкоголь -100% смерть – неправильно. Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном – це очевидно.

Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це – якщо йому дійсно підсипали, не ставили за мету його вбити. Налякати, показати, як він валяється у багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити – це я допускаю”, – сказав Комаровський.

Зазначимо, що з нових даних єдине, що можна сказати, – що судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон.

Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, – ще буде встановлюватися після глибоких досліджень”, – додав речник МВС Антон Шевченко.

Водночас, існує методика, за якою розраховують, коли приблизно людина могла вжити метадон.

Про це коментуючи історію зі смертю народного депутата Антона Полякова, розповів ексгенеральний прокурор Святослав Піскун.

“Запитання починаються з самої статті, по якій порушено кримінальне провадження. Якщо це умисне вбивство, то яка може бути природна смерть? Природна смерть – це коли людина хворіє, помирає в похилому віці. Це природна смерть. Якщо це умисне вбивство, то і треба розслідувати справу як умисне вбивство”, – заявив він.

За словами ексгенерального прокурора, є цілий комплекс експертиз, які необхідно провести.

“Якщо треба буде встановити час, коли потрапив метадон у нього в кров, то є методика, за якою розраховують, коли приблизно могла людина вжити цей наркотик, тому що організм має властивість такі речовини – наркотичні та алкоголь – виводити з організму через певний період. Доба часу – можна з’ясувати, коли приблизно вони туди потрапили”, – розповів Піскун.

На його думку, якби Поляков вживав наркотичні засоби, було б це видно. Також про це знали б сім’я, друзі, на роботі колеги, нарешті – з його поведінки.

Також Святослав Піскун заявив, що потрібно розслідувати, чи не пов’язана смерть нардепа з помстою – зі сторони тих, кого намагався викрити Антон Поляков.

Нагадаємо, народна депутатка від “Слуги народу” Галина Янченко повідомила в ефірі телеканалу “Україна 24” з посиланням на власні джерела, що в крові Антона Полякова за результатами токсикологічної експертизи знайшли метадон і алкоголь.

“Це інформація перша за результатами токсикології. Хочу нагадати, що колегу нашого знайшли вночі з четверга на п’ятницю. В п’ятницю вранці його тіло було доставлене до моргу, де йому зробили розтин, відібрали зразки і направили їх на токсикологію й інші аналізи”, – розповіла вона.

Про те, що в крові народного депутата Антона Полякова, який помер 8 жовтня, був виявлений метадон, підтвердив також речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко

За його словами, слідчі поки не дійшли якихось висновків, підозри ще нікому не висунуті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.