Вслід за Жит0миром! Нар0д піднявся – дор0ги перекриті: Тарифний Майдан. По всій країні – П0чалось!

Колишній нардеп Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив про перекриття дороги міжобласного сполучення на Полтавщині.

 

Люди бастують проти “Лубнигаз”.

“ЛУБНИ ПОВСТАЛИ ПРОТИ ТАРИФНОГО ГЕНОЦИДУ І СВАВІЛЛЯ АТ «ЛУБНИГАЗ». Сьогодні в моїх рідних Лубнах на Полтавщині громада вийшла на протест і перекрила трасу «Київ-Харків»…

Вимоги прості: не підвищувати тариф на розподіл газу і передати газотранспортні мережі низького та середнього тиску з користування АТ «Лубнигаз» у власність громади для створення комунального підприємства…” – пише Мосійчук.

Варто зазначити, що Порошенко та Медведчук розпалюють Зеленському тарифний майдан.

25 жовтня натовп підготовлених псевдоактивістів увірвався до будівлі газової компані у Житомирі. І першими ситуацію висвітлили російські ЗМІ! Махрові пропагандисти «російського світу» ТАРС та Lenta.ru раніше українських ЗМІ написали про ситуацію… у Житомирі!!!

Приводом стала формальність проведення громадських слухань. До реального рішення про перегляд тарифів ще кілька місяців. Завидна оперативність “російських журналістів” говорить про те, що ситуацію цілеспрямовано розгойдують. Адже за російськими ЗМІ потягнуться і українські колеги, повідомляє телеграм канал “Інсайдер”.

Заклик пікетувати газову компанію ще у вихідні покинув сам мер – давній друг Петра Порошенка Сергій Сухомлін. А на території картинку для росіян ті ж люди, що організовували Майдан у Житомирі. При цьому сам Сухомлін на свою акцію не сунувся. І це ще не зима.

Партнерство Порошенка та Медведчука перетворить на пекло для Зеленського тарифні питання: адже досі без газу сидять бюджетні організації. А активне партнерство з місцевими елітами ставить питання можливості другого терміну для самого Зеленського.

Мережа диверсантів Порошенка – Медведчука непомітно розповзається Україною під носом у Монастирського та Баканова. Під маскою псевдоактивістів вони працюють проти влади у всіх пріоритетних темах: дороги, вакцини, тарифи.

У свою чергу Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), зробила заяву щодо можливого зростання тарифів на розподіл газу.

Про це повідомляється на сайті регулятора.

“Повідомлення про підвищення тарифів на розподіл природного газу, які тиражуються у засобах масової інформації, не відповідають дійсності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що згідно з чинним законодавством, тарифи на послуги розподілу природного газу на наступний рік затверджуються НКРЕКП щорічно, як правило – у грудні попереднього року. Тож жодних рішень про затвердження таких тарифів на наступний рік не ухвалювалось.

“За оперативними узагальненими розрахунками, навіть гіпотетичне корегування тарифів на розподіл природного газу на 2022 рік в середньому по Україні не має перевищувати рамки інфляційних процесів”, – зазначає регулятор.

Наміри окремих операторів газорозподільних мереж (облгазів) надзвичайно суттєво підвищити тарифи на розподіл природного газу не означають, що такі наміри можуть бути реалізовані, вважає регулятор.

За інформацією прес-служби, у проектах розрахунків, які публікуються операторами газорозподільчих мереж (облгазів) на своїх офіційних сайтах в жовтні цього року, пропонується зростання тарифів на розподіл природного газу на 2022 рік від 61% (ВАТ “Кіровоградгаз”) до 443% (АТ “Луганськгаз”). Оператори пояснюють такі проекти розрахунків здебільшого різким зростанням ринкової ціни природного газу.

“НКРЕКП затверджує не бажані тарифи і не наміри окремих компаній, а виключно економічно обґрунтовані тарифи, які відповідають інтересам усіх учасників ринку природного газу, а головне – інтересам споживачів”, – повідомив регулятор.

Зазначається, що обґрунтованість усіх проектів розрахунків, наданих до НКРЕКП, буде ретельно перевірена. Досвід минулих років свідчить, що тарифи на розподіл природного газу затверджуються у розмірах, які значно нижче, ніж попередньо розраховані операторами газорозподільчих мереж (облгазів). Немає підстав сумніватися, що так буде і в цьому році.

“Наявні у ЗМІ повідомлення про нібито зростання тарифів на розподіл природного газу є неправдивими. Оприлюднені наміри операторів газорозподільчих мереж (облгазів) свідчать лише про те, що НКРЕКП змушена буде особливо уважно проаналізувати їх на предмет маніпуляцій, щоб рішення регулятора було виключно обґрунтованим”, – підкреслили в Нацкомісії.

Нагадаємо, що раніше Газорозподільні компанії опублікували на своїх сайтах проекти тарифів на 2022 рік, в яких пропонується підняти ціни на послугу з розподілу газу від 30% до більш ніж в 4 рази.

Таким чином, середній тариф на розподіл по країні може зрости з нинішніх 1,44 грн за куб. м до 4,14 за куб. м.

Варто вказати, що Компанія «РГК» Дмитра Фірташа займає монопольне становище на ринку розподілення газу та його продажу для потреб населення та промисловості. Зокрема, компанії належать 20 облгазів по всій Україні.

Наприкінці 2018 року облгази почали надсилати споживачам платіжки зі збільшеними, донарахованими обсягами споживання. 23 листопада 2018 року НКРЕКП заборонила облгазам здійснювати такі донарахування у платіжках. Ті заборону проігнорували, а 15 лютого 2019 року подали на НКРЕКП до суду. У липні 2019 року Антимонопольний комітет розпочав розслідування проти облгазів «РГК».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *