Підр0зділи 3СY увійաли до Стар0маріївки на південь від Д0нецька – село під контр0лем української армії – 3МІ

Підрозділи української армії, за непідтвердженою поки що інформацією, взяли під контроль населений пункт Старомар’ївка в “сірій зоні” Донбасу.

Про це повідомила низка ЗМІ з посиланням на публікацію  видання “Бабель” , журналісти якого опублікували матеріал з посиланням на власні джерела до Міноборони України. Згідно з опублікованою інформацією, передові підрозділи української армії увійшли до села напередодні понеділка, 25 жовтня, і закріпилися там.

Примітно, що протягом останньої доби російські пропагандисти та ЗМІ сепаратистів публікують велику кількість даних про взяття Старомар’ївки ЗСУ. Офіційні заяви з боку штабу Операції Об’єднаних сил станом на вечір вівторка не надходили. Населений пункт Старомар’ївка знаходиться в “сірій зоні” на південь від окупованого Донецька .

Там мешкає близько 150 осіб, включаючи дітей. За даними журналістів, Старомар’ївка розташована біля Гранітного, їх поділяє річка Кальміус. До початку російської окупації Донбасу населені пункти з’єднував міст, проте його було підірвано у 2014 році.

Примітно, що, за даними “Бабелі”, діти Старомар’ївки відвідували школу на підконтрольній Україні території, а саме село в переважній більшості є україномовним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *