57 хвилин тому! Горе прийաло в дім співачки Валерії, життя не буде колиաнім: подр0бици..

Російська співачка Валерія (Валерія Перфілова) поділилася своєю бідою, зворушливо попрощавшись з родичем, який став жертвою коронавірусу.

Так, 53-річна артистка опублікувала кілька кадрів з особистого архіву у своєму мікроблозі в Instagram, повідомивши, що пішов з життя її дядько — молодший брат матері Валерій Нікітін, передає Politeka.net. Причиною смерті став COVID-19. За словами співачки, її дядько не встиг ревакцинуватися (перші щеплення зробив ще в лютому), тому вірус вдарив з усієї сили.

Смерть Валерія Миколайовича стала ударом для всієї родини. Він був почесним залізничником і багато років займав керівні пости на Приволзькій залізниці.

«Наша сім’я втратила рідну дорогу людину. Світла йому пам’ять і царства небесного!!! <…> Для мене, звичайно, він був просто рідним дядьком Лерочкою, і я їм дуже пишалася. Пишалася тим, як до нього ставилися люди, якою повагою він користувався серед професіоналів— керівників і підлеглих, та й взагалі всіх людей, хто його знав. Потужний, вольовий, мудрий, при цьому володіє неймовірним почуттям гумору, артистичний, грає на музичних інструментах і компанійський. Ви скажете, навіщо я це пишу? Це не тільки наше сімейне горе — йдуть з життя потужні особистості, професіонали…», — поділилася Валерія.

На опублікованому фото співачка постала разом з дядьком в оточенні інших родичів на столітньому ювілеї бабусі — 6 листопада 2013 року.

Відео дня:

Користувачі кинулися співчувати Валерії:

«Царство Небесне вашому дядькові»

«Як шкода, співчуваю, царство йому небесне😢»

«Як тепло ви ставитеся до близьких, це безцінно»

«Ваш син дуже на нього схожий і на вашу маму»

«Світла пам’ять такій чудовій людині🙏»

«Яка у вас прекрасна сім’я і як ви про них дбаєте! Респект»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *