Терміново! Прямо в очі 3еленському – Комар0овський не д0бирав слів: страաна правда. Йде в депутати?

Лікар та шоумен Євген Комаровський заявив, що президент Володимир Зеленський після виборів пропонував йому йти в депутати, він також вважає, що глава держави використав його для власного піару.

Про це Комаровський заявив в інтерв’ю “Українській правді”, відповідаючи на запитання, які в нього зараз стосунки з президентом

Пряма мова Комаровського: “Я його (Зеленського – ред.) регулярно бачу по телевізору. Після виборів він мені пропонував іти в депутати. Ось і все”.

Деталі: Коментуючи те, що на президентських виборах 2019 року в одному з ефірів його представляли як члена команди Зеленського, але у результаті він жодної посади не отримав, Комаровський сказав, що тоді Зеленський його просто використав. Мовляв, його хотіли взяти в команду президента лише через його впізнаваність.

Він додав, що бачити його в своїх лавах хотіла “величезна кількість” інших політиків та політичних сил. Але всім їм потрібно було, щоб він “мовчки постояв поряд” – їх не цікавили погляди лікаря, важлива була лише його впізнаваність.

За словами Комаровського, Зеленський не став винятком, незважаючи на те, що у них “були дружні стосунки”, і “використав (лікаря – ред.) виключно для піару в тій ситуації”.

Комаровський додав, що у тій програмі він сказав, що готовий бути радником президента – не президента Зеленського, а президента.

За його словами, він у владу не збирається, ще й тому, що він “не зрадить мови своїх батьків і мови, якою освідчувався в коханні” (російська мова – ред.).

Комаровський також додав, що не уявляє, що когось зі своїх друзів зробить начальником СБУ, тому що йому “буде соромно дивитися на себе в дзеркало”.

Водночас, на запитання, що може спонукати його піти в політику, Комаровський відповів, що це може зробити “загроза особистій безпеці” його самого і членів його сім’ї.

Комаровський вважає, що “влада – це тягар, це неприйнятне для нормальної людини”. Для нього самого “однозначно неприйнятне”, оскільки він “не готовий перетворювати своє життя на боротьбу з мерзотниками”.

На ці заяви відреагував екснардеп Сергій Лещенко. У своєму телеграм каналі він зазначив наступне:

Доктор Комаровський оголосив про амбіції піти у політику. Зробив це в інтерв’ю Українській правді, використовуючи мову натяків: «Якщо я побачу людей, які вирішили зафарбувати білим кольором червону лінію, взяли курс на об’єднання країни, інтелект, мораль — з такою політичною силою можна мати справу. Але зараз я не бачу нічого такого навіть у натяку. Будь-яка політична сила – це, на жаль, бізнес-проект».

Останні тижні Комаровський не сходить з екранів Ріната Ахметова, де за частотою появи в ефірі він уже конкурує із Дмитром Разумковим та Дмитром Гордоном. У майбутньому не здивуюся, якщо вони працюватимуть під єдиним брендом, – резюмує Лещенко.

Варто нагадати, що, на думку ексгенпрокурора Юрія Луценка, Разумков на сьогодні став альтернативою для електорату Зеленського.

Відправлений у відставку з посади голови Верховної Ради Дмитро Разумков веде переговори з лікарем Євгеном Комаровським та журналістом Дмитром Гордоном для створення політичного об’єднання, яке б змогло конкурувати на виборах з командою президента Володимира Зеленського.

Про це заявив в ефірі програми “Хард з Влащенко” на телеканалі “Україна 24” ексгенпрокурор Юрій Луценко.

“Разумков на сьогодні став альтернативою для електорату Зеленського. І інсайд – він веде плідні, за моїми даними, переговори з доктором Комаровським та паном Гордоном. Це тріо буде дуже серйозним магнітом для розчарованого в Зеленському електораті “слуг народу”, – сказав Луценко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *