35 хвилин тому! Страաний замах! 3еленського трясе: д0брались до сім’ї – не п0пустить, країна завмерла

Стало відомо, з чим були пов’язані вчорашні жорсткі заходи безпеки у Львові, на які поскаржився один із місцевих журналістів. Зі словами «Такого не було навіть за Яника (Віктора Януковича)».

За інформацією джерел, Klymenko Time, у правоохоронних органах вони отримали інформацію про підготовку замаху на дружину Зеленського, Олену, під час її візиту до Львова. Як виявилося пізніше, повідомив про це мешканець непідконтрольної частини Луганської області.

Як повідомляється, вчора вранці до СБУ зателефонував чоловік, представився «мешканцем «ЛНР» і повідомив, що на Олену Зеленську, яка приїхала до Львова, можуть вчинити замах. Той, хто дзвонив, навіть назвав прізвища тих, хто нібито його готує.

Згодом правоохоронці встановили, що дзвінок надійшов із міста Зимогір’я Луганської області, яке справді знаходиться на непідконтрольній Україні території. Особу того, хто телефонував, теж встановили.

Як розповіло наше джерело, цей 48-річний чоловік із квітня 2020 року неодноразово звертався до правоохоронних органів з інформацією, яка не підтверджувалася. Судячи з усього, він страждає на психічні розлади.

Зауважимо, замахи на представників влади Зеленського вже вчинялась. Зокрема, на народного депутата України від партії “Слуга народу” Олександра Аліксійчука, на заступника голови ОПУ Жовкви та на першого помічника президента Сергія Шефіра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *