15 хвилин т0му! В М03 зробили важливу заяву! Стало від0мо коли к0 від-хвиля п0кине Україну

Кінець грудня буде епідемічно більш спокійним, ніж початок листопада. Області, які знаходяться в «червоній» зоні, будуть з неї виходити, а до Нового року хвиля вже має вийти за територію України. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на слова головного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

За його словами, в Україні у листопаді майже перейшли пік показників. Навіть додавання кількох областей до «червого» рівня не буде впливати на загальноукраїнську статистику, зважаючи, що великі регіони повертатимуться в «помаранчеву» або навіть «жовту» зону.

Робота курортів взимку

Згідно з постановою №1236, яка регулює карантинні обмеження, у нас в «червоній» зоні заборонена робота підйомників, але до вакцинованих ця заборона не застосовується.

За словами Кузіна, спільна позиція полягає в тому, що забезпечити контроль за сертифікатами про вакцинацію або ПЛР-тестами на підйомниках складно, тому курорти пропонують певну верифікацію на пункті в’їзду, наприклад на вході в готель або на пункті прокату спортивного спорядження.

«Там турист буде верифікуватися, показувати свої документи про ПЛР-тест або сертифікат, йому на спортивний одяг наклеюють спеціальну наліпку, яка матиме індивідуальний номер і за якою людину можна буде ідентифікувати у випадку спеціальної перевірки. Крім того, буде створена спеціальна база цих номерів», — повідомив головний санітарний лікар.

Зараз опрацьовується механізм для того, щоби не створювалися черги. Він має бути зручним не лише для туристів, а й для тих, хто перевіряє, зокрема для Нацполу. За його словами, курорти також мають запровадити максимально лояльні і адекватні умови для відпочиваючих.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *