Увага. К0маровський п0передив українців про серй0зну пр0блему: лікарі знущаються з людей…

У країні склалася несприятлива ситуація у сфері охорони здоров’я. Величезна кількість лікарів прописують людям фуфломіцини для своєї вигоди.

“Ситуація у охороні здоров’я прямо загрожує національній безпеці… Величезна кількість лікарів, які тільки називають себе лікарями, продовжують знущатися з людей. Вони призначають ліки з недоведеною ефективністю, заробляють гроші на продажі неефективних ліків, на відсотках від аптекарів, на будь-кому. І нічого з цим зробити не вийде доти, доки у нас не буде дуже багатий лікар, який найбільше у світі боїться втратити свою роботу”, – повідомив Комаровський.

За словами медика, лікарям потрібно платити гідну зарплату, інакше незабаром тут не буде кому працювати – лікарі їтимуть закордон.

“Ми прийдемо до того, що мінімальна зарплата лікаря становить 2000 євро, і ми зрозуміємо, що ми готові вже ці 2000 євро платити, але вже нема кому. І тоді ми матимемо ринок праці, і до нас приїдуть лікарі з Польщі, з Чехії, з Китаю, тому що у всіх освіта однакова…”, – вважає педіатр.

Сьогодні медперсонал в Україні змушений виживати, перетворюючи свої медичні навички на бізнес, вважає Комаровський.

“У нас медсестри виживають за рахунок того, що вони ходять будинками і крапельниці ставлять. Це бізнес, розумієте? У нас на кожному другому прийомі кажуть – ой якісь у вас слабенькі ніжки, вам потрібен масаж”, – розповів про проблему лікар.

Зарплати лікарів в Україні – мізерні, зазначає медик.

“Держава не дає цим людям грошей, і змушує їх виживати, вигадуючи небезпечні методи лікування, неефективні та шкідливі… Ми з вами годуємо медсестер та лікарів. Ми з вами віддаємо свої гроші лікарю замість того, щоб дати лікарю нормальну зарплату”, – резюмував він.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *