Астролог спр0гнозував, хто змінить 3еленського на посаді президента України

Астролог Влад Росс поділився політичним прогнозом щодо України. Він назвав людину, яка може змінити Володимира Зеленського на посаді президента.

Рос озвучив свій прогноз в ефірі Апостроф TV. Він вважає, що після відходу Зеленського президентом України стане нинішній речник Верховної ради Дмитро Разумков.

«Є ще Разумков. Я завжди казав, що це майбутній президент України», — заявив астролог.

Крім того, Рос спрогнозував, що стане із Зеленським, коли він залишить посаду глави держави. На думку астролога, президент України не перетвориться на олігарха.

Астролог спрогнозировал, кто сменит Зеленского на посту президента Украины

Експерт з астрології також намагався передбачити долю екс-президента України Петра Порошенка. Рос упевнений, що колишній глава держави не зможе більше перебувати в Україні, оскільки з’являться незаперечні докази щодо його причетності до корупції. В результаті Порошенкові доведеться втекти до Іспанії, додав астролог.

Володимир Зеленський відомий багатьом російським телеглядачам як учасник команди КВК «95 квартал». Ця команда переросла в однойменну студію, яка випустила кілька телепроектів. Президентом України Зеленський став у 2019 році.

Український лідер планує провести зустріч із канцлером ФРН Ангелою Меркель. Політолог Андреас Умланд пророкував Зеленському провал на цих переговорах.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *