Все просто! Українець вигадав, як зек0номити на 0паленні і р0зказав свій мет0д на всю країну

Житель міста Кропивницького Павло Мазур створив вдома саморобний тепловий реактор на сухих відходах, завдяки чому в кілька разів знизив комунальні платежі за газ і опалення.

Про це повідомляє Telegram-канал «Зелена Україна». За словами винахідника, на додаток до теплового реактора він також використовує сонячні панелі і саморобну установку для створення біогазу.

«Виникла ідея вмонтувати тепловий реактор під підлогу, і зробити його зі старих котлів, щоб гріти, але закладати дрова або відходи рідше, і зробити ось такий здоровий реактор на кімнату. Для опалення будинку в цей реактор закладаю сухі побутові відходи два рази в тиждень» , — зазначив винахідник

За його словами, дим з реактора йде «довгими каналами на вулицю, і за цей час віддає все своє тепло». В іншому приміщенні свого будинку Павло використовує сонячний колектор, який закачує повітря, нагріте в приміщенні зі скляним дахом.

Мазур запевняє, що газом користується тільки для приготування їжі. Винахідник також стверджує, що в майбутньому планує повністю відмовитися від газопостачання. Для цього він створив біореактор для перетворення вторинних відходів саме в біогаз.

На даху будинку чоловік встановив двадцять чотири сонячні панелі. В результаті влітку отриманої енергії вистачає на кондиціонер і мікрохвильову піч.

Завдяки своєму винаходу, в платіжці за грудень в минулому році чоловік заплатив всього 18 грн за тепло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *