Батько 3еленського висл0вився про сина-політика: “Я з Вов0ю посварився”

Виявилося, що на малій батьківщині кандидата в Президенти України Володимира Зеленського – справжня зірка зовсім не сам артист Зеленський

Як відомо, сьогодні Володимир Зеленський святкує свій 41 день народження. Так батьки кандидата в президенти Зеленського висловилися про вибір сина піти в політику.

Зокрема, коментар пресі дав батько Володимира Зеленського – Олександр, він відомий в Кривому Розі як Зеленський-старший, а саме Олександр Семенович Зеленський – педагог, учений, творець «знаменитої школи Зеленського з підготовки айтішників”.

Так з приводу політики в Україні Зеленський-старший сказав наступне:

«Якщо говорити відверто: я з Вовою через Кличко посварився. Я був спортсмен і дивлюся на це інакше. Кличко адже Олімпійський чемпіон, кращий в світі серед професіоналів! Адже тупий спортсмен великим ніколи не стане, а Кличко великий! Таку людину не треба було б чіпати, а вони його … ».

 

Він додав:

«Я був гордий за Вову по-справжньому, коли він виграв” Танці з зірками “. Так як він виграв! Йому ж робили уколи в спину, коли він м’яз потягнув. Битва страшна! До речі, Гордон тоді говорив: “Ну хто це, з якоїсь провінції, моя мама якось зайшла на кухню і сказала: слухай, я на нього дивитися не можу!” А зараз, бачите, він його вже хвалить, на концерти ходить ».

Знаменитий комік пішов з життя в 32 роки: останнє фото гумориста

Батько відомого артиста Володимира Зеленського вважає, що политка небезпечна і в ній багато бруду:

«Вони його так замазані сьогодні вранці – це про черговий скандал в ЗМІ. Так що це таке, весь час бруд якусь знаходять, ще довоєнну. Вова ж нормальний чесна людина. Я не в захваті, що він пішов у політику, я ж знаю, що це бруд страшна. Скрізь злодійство, болото. Мама теж переживає, їй не потрібна вся ця політика. Я не хочу, щоб як позавчора – прийшла сусідка і – “я за Вову не буду!” Ми дуже образилися, звичайно. Каже, мені подобається Юля. Ну подобається Юля – ми з тобою не друзі! Іди до Юлі чай пий! ».

Раніше повідомлялося про те, що Володимир Зеленський розговорився про особисте життя і про друзів зокрема.

Українська знаменитість і улюбленець публіки Володимир Зеленський розповів про втрату друзів в РФ – він визнав той факт, що російські колеги просто перестали з ним спілкуватися.

Про це український актор і шоумен заявив в інтерв’ю одному з європейських видань:

“Більшість російських колег перестали з нами спілкуватися – вони самі прийняли це рішення. У Юрмалі я нікого не зустрічаю – схоже, вони обходять нас стороною, побоюючись нашої проукраїнської позиції”, – сказав він.

 

владимир зеленский

 

Але Володимир Зеленський все ж привітається у відповідь, якщо хтось із «втрачених» товаришів протягне йому руку:

“Але якщо підійде, то є ж якийсь рівень інтелігентності: якщо з тобою вітаються – треба вітатися, якщо подають руку – подавати у відповідь. Перш за все, до людей треба ставитися, як до людей. І в складних випадках просто не переходити на політичні аспекти в бесіді. Є різні точки зору, на жаль, ми не завжди вміємо поважати позиції один одного “, – уклав артист.

Також Володимир Зеленський розповів, що він думає з приводу російського артиста і режисера Микити Михалкова:

“По-моєму, політик. Ніхто не сперечається про його акторські таланти -” Я крокую по Москві “,” Свій серед чужих “… Але сьогодні він політик, чиї політичні погляди по Україні не збігаються з тими, що розділяють люди в нашій країні. Відповідно і його акторські роботи вже болісно сприймаються в Україні … “- сказав Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *