Все дуже серй0зно: 3еленський пропав. Його ніде не можуть знайти, а все через те, що в й0го …

Напевно вже багато хто знає про те, що у першої леді України Олени  Зеленської , лабораторно підтвердили захворювання коронавірусів.

Про це пише Telegram-канал ПП UA.

Тому президент України Володимир Зеленський був змушений піти на самоізоляцію, і його режим роботи тепер буде проходити в особливому режимі, повідомила прес-служба Офісу президента.

«Згідно з Конституцією, Президент не може нікому делегувати свої повноваження. Стан здоров’я Володимира Зеленського дозволяє йому виконувати службові обов’язки. Главі держави зробили тест на коронавірус. Він дав негативний результат », – йдеться в повідомленні.

Починаючи з сьогоднішнього дня, глава української держави Володимир Зеленський, кожен день буде проходити тести на коронавірус методами тестування ІФА і ПЛР, ну і відповідно проходити регулярні огляди. Всі наради, які були намічені на найближчий час, перевели в режим онлайн, також з робочого дня президента виключили всі масові заходи і робочі поїздки, які повинні відбутися за межами Києва.

Хотілося б відзначити, що Олена Зеленська на даний момент почувається добре і перебуває на амбулаторному лікуванні. Дітям чолі держави також провели тестування на коронавірус і результат виявився негативним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.