Я особисто подзвоню Путіну. 3еленський заявив, що…

Україна готова до будь-якого діалогу з Росією, як із залученням посередників, так і безпосередньо з керівництвом Російської Федерації. Як повідомляє Арменпресс, про це журналістам повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Ми готові зустрітися з Російською Федерацією. Ми цього не боїмося, ми готові на будь-які заходи, як і з будь-яким партнером. «Ми також готові до прямого діалогу», — сказав Зеленський, маючи на увазі готовність до переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним.

За словами Зеленського, порядок денний можливої ​​зустрічі з президентом Російської Федерації узгоджується, і в разі потреби він готовий особисто зателефонувати Путіну, щоб узгодити теми переговорів.

«Я думаю, що ми повинні зробити все можливе, щоб створити різні виміри зустрічі», – сказав Зеленський.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що перспективи контактів на високому рівні між Москвою і Росією поки не видно, оскільки умови і статус попередніх угод не змінюються. При цьому він нагадав Путіну про його готовність до такого діалогу за наявності відповідного порядку денного, на чому неодноразово наголошувалося.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *