Яценюк – Президенту: “Терпіння людей закінчил0ся, 3еленському має сь0годні ж негайно взяти і…

Володимир Зеленський повинен негайно відреагувати на заяви Путіна, давши відповідь публічно в українських і міжнародних медіа. Це має бути не кількагодинний марафон, а чітка і коротка лекція Путіну на тему «Україна не Росія».

Ми не єдиний народ! Коли у Києві будували храми, на місці Москви вовки на болотах завивали.

Український вибір — це не путінські медведчуки.

Український вибір — це вступ до Європейського Союзу і НАТО.

Росія і Путін — міжнародний злочинець, а не посередник. Крим, Донецьк, Луганськ — це Україна. Ми захищали і будемо захищати Україну!

p/s

Путін вимагає у Заходу гарантій безпеки для Росії. Не Захід вимагає від Росії: покинути територію України і забратись з Криму, Донецька та Луганська, з Грузії і Придністров’я, припинити підтримувати диктаторські режими Лукашенка, Ассада та інших, звільнити Олексія Навального, віддати під міжнародний суд всіх, хто вбивав українців, збивав літак МН17, хто вчиняв злочини в ПВК «Вагнер», вбивав і отруював опозиціонерів в Росії та Великій Британії. Не Захід вимагає зупинити енергетичний шантаж ЄС і України через різні «Потоки», повернутись до виконання всіх міжнародних угод з контролю за розповсюдженням зброї, як, наприклад, CFE, проводити справжні вибори в Росії, а не призначати переможців.

Саме таким має бути текст угоди, яку США, ЄС і НАТО повинні негайно відправити Путіну!

І домогтись її підписання й виконання.

Інакше «вільний світ» і «демократія» стануть забутими історичними висловами, про які будуть розповідати відвідувачам в музеях Росії та Китаю.

Арсеній Яценюк

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів та висловлювання думки, але прагне публікувати різні погляди.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *