0це так по3ор на всю країну: Військ0ва-жін0чка, яка була поруч з 3еленським в новорічну ніч зробила աoкyючuй пост в фб

У новорічному привітанні президента Володимира Зеленського були присутні українці, які за підсумками минулого року відзначилися неабиякими досягненнями. Це спортсмени, громадські діячі, вчителі, лікарі та багато інших. Проте, як виявилося, військовослужбовців, які також завітали на урочистий вечір, заганяли туди наказом.

31 грудня глава держави виступив зі щорічним зверненням із нагоди святкування Нового року. На відео, яке триває 22 хвилини, присутні “українці, які відзначилися суспільно важливою діяльністю, неабиякими досягненнями та показали виняткові результати”.

“Я говоритиму не про те, що було зроблено, а про тих, хто це зробив. І не тільки цього року. А хто весь час незалежності будує і творить Україну. Наші люди. Звичайні громадяни. Хоча ні. Наші неймовірні люди і громадяни України”, – наголосив президент.

 

 

Серед гостей заходу також була старша сержантка Збройних сил України Наталія Борисовська, яка пішла в армію у 20-річному віці. Із серпня 2014 року вона воює на фронті, командувала відділенням розвідки і навіть зіграла весілля на передовій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *