Велика втрата! Його не стало: від0омий політик. Країна в траурі-не врятували…

6 січня помер український політик, колишній народний депутат, почесний голова Київської регіонспоживспілки та Київської облспоживспілки, заслужений працівник сфери послуг України Володимир Петрович Пак.

Про це повідомляють родичі Пака.

Володимир Пак тричі обирався депутатом Київської обласної ради, народним депутатом 4-го скликання, членом фракції “Наша Україна”, також членом комітету з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та зв’язку, членом партії Народний союз “Наша Україна”.

За роки його плідної праці було успішно організовано роботу Київської облспоживспілки та регіонспоживспілки. Також Володимир Петрович мужньо брав участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Політик був нагороджений численними урядовими грамотами та відзнаками, медаллю “За Доблесну працю” (1970 р.), Орденом трудового Червоного Прапора (1987 р.), орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня (2010 р.), орденом “За заслуги” ІІІ ступеня (2017 р.).

Прощання з Володимиром Петровичем відбудеться 10 січня з 10:00 до 12:00 у прощальній залі клініки “Феофанія” на вул. Академіка Заболотного, 21.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *