«Його дні порах0вано»: мольфарка р0зповіла про хворобу Пуtіна

Магдалена Мочіовські заявила, що президента Росії рятують 13 сибірських шаманів

У президента Росії Володимира Путіна давно виявили серйозне онкологічне захворювання, але його «заряджають» люди, які мають магічні здібності. Про це «Апостроф TV» розповіла карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські.

За її словами, на президента країни-агресорки працюють 13 сибірських шаманів, котрі мають справу із природними стихіями та демонічними істотами. Вони захищають особисте життя та здоров’я Путіна.

«У нього онкологія, він серйозно хворий, але шамани – це люди, які добре знаються на лікуванні травами, настоянками, можуть своєю енергетикою підзаряджати хвору людину. І ця людина стає на ноги. Його витягують, але це не вічно», – розповіла Магдалена Мочіовські.

За словами мольфарки, Путін розуміє, що його дні пораховано, він це відчуває, однак прагне світового панування.

«Людина прагне заволодіти світом. І грає у шахи. Не тільки з нами, а з Європою. І, на жаль, шахівниця – це наша територія (Україна, – ред.), на якій він грає з Америкою, з НАТО у шахи. Але зараз перед патова ситуація у Путіна», – заявила мольфарка.

Раніше карпатська мольфарка у програмі Дмитра Комарова «Світ навиворіт» розповіла, що президент Володимир Зеленський не добуде своєї каденції, а його політсила програє наступні вибори.

Також радянський розвідник, майор КДБ, однокурсник Путіна Юрій Швець розповів, що президент РФ Володимир Путін, ймовірно, хворіє на рак. Зараз він підтримує здоров’я за допомогою терапії.

Нагадаємо, Швець також розповів, що президент Росії Володимир Путін боїться свого найближчого оточення, у якого в розпорядженні є і «Новачок», й інші речі. Тому він дуже часто з собою на публічні заходи та зустрічі носить закриту чашку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *