Щойно! Прямо з-за к0рдону – Пороաенко у всь0му зізнався? Медведчука підкосило – їм не втекти: під суд

І все-таки залишається питання, відповідь на яке чомусь не поспішає дати ні захист Порошенка, ні медійка Порошенка, ні сам.
Про це написав Український журналіст, телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй Facebook сторінці
В жодній з сотень заяв, в жодному з тисяч дописів чи коментарів я не зустрів логічного пояснення самому факту співпраці Порошенка з Медведчуком. Ми з вами чули на власні вуха, що заручники для Медведчука були радше факультативним зобов’язанням, яким він постійно нехтував. Тобто жодної гуманітарної цінності він не мав. Головною місією Медведчука, якій він приділяв 99% часу та зусиль, було заробляння грошей на війні та корумпування чиновників по обидва боки кордону.
Кожна схема Медведчука потребувала найвищої та найміцнішої “криші” в країні – президентської. Без комплексної допомоги першої особи в державі він не зміг би реалізувати жодної схеми – ні з вугіллям, ні з електрикою, ні зі скрапленим газом, ні з вкраденою у держави “трубою”. Припустити, що Порошенко не знав про це, неможливо, адже все це було публічною інформацією. Навіть тодішній прем’єр публічно повідомляв його про це і в подальшому був у буквальному сенсі слова винесений порошенківським депутатом з зали ВР.
Чому пояснення цих фактів ігноруються як захистом, так і прихильниками Порошенка? Вочевидь тому, що таких пояснень не існує. Адже неможливо виправдати Порошенка, не виправдовуючи при цьому Медведчука. Тобто можна сказати, що заочно, ймовірно, Петро Порошенко та його соратники у всьому зізналися.
До слова, за інформацією ДБР, п’ятий Президент України, швидше за все, не планував свій закордонний візит заздалегідь.

В ході судового засідання щодо розгляду клопотання ДБР про арешт майна п’ятого Президента України Петра Порошенка, його адвокат заявив про заздалегідь сформований план поїздки Порошенка П.О. до країн ЄС.

Водночас слідчі ДБР встановили, що Петро Порошенко замовив квитки на літак за кордон в день спроби вручення йому повістки про виклик до ДБР для проведення процесуальних дій.

В ході слідчих дій від авіакомпанії отримано інформацію, що квитки народний депутат Петро Порошенко придбав о 19.04 17 грудня – через кілька годин після того, як слідчі ДБР намагалися вручити йому повістку про виклик.

Тому заяви адвокатів про, нібито, заздалегідь заплановану поїздку не відповідають дійсності.

Органи слідства чекають на повернення Порошенка П.О. для проведення відповідних слідчих дій.

Водночас поки гетьман сидить за кордоном, його люди влаштували мітинг проти так званої  “капітуляції” України.

На Михайлівській площі у Києві проходила акція протесту під назвою “SayNOtoPutin”. Мітинг приурочений до початку переговорів між Росією, США та НАТО, на яких українське питання має стати одним із головних.

Акцію протесту проводили організації “Вільні люди” та “Рух опору капітуляції”, які близькі до колишнього президента України Петра Порошенка.

На мітингу були кілька десятків людей, які розгорнули плакати. Протестувальники стверджують, що

“Путін – це військовий злочинець, а розмовляти з ним можна лише у суді”.

За повідомленням “Країни”, акції протесту відбуваються в інших містах України, а також за її межами — у канадському Едмонтоні, португальському Лісабоні та австралійському Мельбурні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *